Web PDKS
CRM
turnike sistemleri logo 0212 954 06 84

Paslanmaz Çelik Turnikeler


Diğer Ürünler

Yazılımlar

Turnike - Turnike Sistemleri

Turnike sistemleri, geçişlerin sık olduğu yerlerde kişilerin düzenli ve sıralı bir geçiş yapmasını sağlayan sistemledir. Spor salonu turnike, yemekhane turnike, vip engelli turnikesi, boy turnike, tripod turnike, hızlı geçiş turnikesi olmak üzere türleri vardır. Turnikelerimiz paslanmaz çelikten imal edilmiş olup uygun fiyatlıdır. İç ve dış ortama dayanıklıdır. Güçlü mekanizması sayesinde geçişlerde tam performans çalışmaya devam eder.

Otomatik kollara sahip olan turnikelerimiz, spor salonlarında üye takibinde, yemekhane takiplerinde, okullarda öğrenci giriş çıkışlarında, şirket veya işletmelerde personel giriş çıkışlarında, yurtlarda, giriş ve çıkışların olduğu tüm yerlerde kullanılabilir. elektrostatik toz boyaya sahiptir ve aşınmalar olmadan çok uzun süre kullanılabilir. Dilerseniz turnike içerisine kart okuyucu gömebilir, girişlerde kart okutarak geçiş yaptırabilirsiniz. İsteğe göre yazılım desteği sunmaktayız. Turnikeden geçiş yapan kişileri görebilmeniz için gerekli yazılımlarımız mevcuttur. Personel Takip Sistemi yazısından tüm özellikleri inceleyebilirsiniz.

Turnikelerimiz, dayanıklı ve sağlam gövdeye sahiptir. Uzun kullanımlar için tasarlanmıştır. Her alan için farklı turnike sistemleri vardır. Tripod diğer adıyla bel turnikesi standart turnikelerden biridir. Vip diğer adıyla engelli turnikesi, motorlu veya motorsuz seçeneğiyle engellilerin geçiş yapmasına olanak sağlayan turnikelerdir. Boy turnike, stadyumlarda veya diğer alanlarda insan boyuna yakın turnikelerdir. Hızlı geçiş turnikesi, otel ve plazalarda zaman kaybetmeden geçiş yapmanıza olanak sağlayan en hızlı turnike sistemlerindendir. İçerisinde bulunan sensörler sayesinde, geçiş yapıldıktan sonra tetik vererek kol kapanır. Böylece hızlı ve güvenli bir geçiş sağlanır. Şık tasarımı ve modern geçiş sistemlerinden biri olduğundan çokca tercih edilmektedir.

Tripod Turnikeler
Hızlı Geçiş Turnikeleri
Boy Turnikeleri
VİP - Engelli Turnikeleri

Tripod - Bel Turnike
MP-4170
Tripod Turnike - Bel TurnikeMP-5050
Tripod Turnike - Bel TurnikeMP-0745
Tripod Turnike - Bel Turnike

Hızlı Geçiş Turnikeleri
MP-9070
Hızlı Geçiş TurnikesiMP-9060
Hızlı Geçiş TurnikesiMP-9080
Hızlı Geçiş Turnikesi

Vip - Engelli Turnike
MP-5696
Vip - Engelli TurnikeMP-3264
Vip - Engelli TurnikeMP-2002
Tripod Turnike - Bel Turnike

Boy Turnike
MP-9010
Boy TurnikeMP-7722
Boy TurnikeMP-2001
Boy Turnike