Web PDKS
CRM
mika teknoloji logo 0212 954 06 84
mika teknoloji navbar

MO-1001 Parmak İzi Okuyucu | Mika Teknoloji

MO-1001

MS-7694 Parmak İzi Okuyucu | Mika Teknoloji

MS-7694

Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi 7/24 Kesintisiz Personel Takip Sistemi, Yüz tanıma sistemi, personel giriş ve çıkışlarında kullanılan ve personellerin yüzlerini tanıyarak kapıdan geçiş yapmasını sağlayan sistemdir. Cihazlarımız uygun fiyatlı ve kullanımları oldukça kolay olmasından dolayı fazlaca tercih edilmiştir. Mika Teknoloji olarak yaptığımız hizmetlerde, müşterilerimizden iyi geri dönüşler almaktayız. Bizim için önemli olan müşterilerimizin programımızı ve cihazlarımızı ne kadar kolay kullanabildikleri ve sıkıntı yaşamamalarıdır. Bu yüzden tamamen rahatça kullanabileceğiniz gibi programlarımız kullanıcı dostu kolay bir arayüze sahiptir. Uzun kullanımlar için dizayn edilmiştir, göz yormayan renkler ile dizayn edilmiştir. Cihazlarımız ise günümüzün yazılımlarını kullanarak olabildiğince yüz tanıma işlemini hızlıca gerçekleştirmektedir.

Peki yüz tanıma sistemi nasıl çalışır? Yüz tanıma sisteminin çalışabilmesi için ilk önce geçiş yapılması istenen personel cihaza yüzünü taratmalı ve kaydetmelidir. Bu kaydetme işleminde personelin yüz haritası cihaz tarafından çıkarılarak daha sonraki geçişlerde tanımak için kullanmaktadır. Cihazlarımız çok hızlı bir şekilde yüzü tanıyıp kapıdan geçiş sağlayabilir. Yüzün biyometrik yapısını baz alan sistemlerimiz, belirli kriterlere bağlı olarak yüz tanıma işlemini gerçekleştirmektedir. Bu kriterlerden bazıları, sağ ve sol gözün birbirine uzaklığı, burnun ağıza uzaklık oranı gibi ölçüler sağlayarak tanıma işlemi yapmaktadır. Kendi içerisinde sensör bulunduran yüz tanıma sistemleri en güncel donanımlara sahip olarak gelmektedir. Firma ve işletmlerde büyük bir sorun olan giriş ve çıkışlar artık çok daha kolay ve takip edilebilir bir durumdadır.

Personel işe ne zaman gelmiş? ne zaman çıkmış? mola saatlerini aşmış mı? Ve çok daha önemlisi bu personelin maaş kesintisi nasıl giriş ve çıkış bazlı hesaplanır. Bu soruların cevabını yüz tanıma sistemleri ile cevaplayabiliriz. Personel yüz tanıma sistemine yüzünü tanıttıktan sonra firmaya giriş yapar ve bu giriş sizlere program üzerinden gösterilir. Bu gösterimler tablolar ve rapor halinde çıktıları da alınabilir. Personelin işe geliş ve çıkış süreleri hesaplanarak personelinizin ne kadar çalıştığını görebilir, giriş ve çıkış zamanlarını baz alarak maaş kesintisi sağlayabilirsiniz.

Yüz tanıma sistemi, personel giriş veya çıkışlarında, kapı girişlerinde kullanılan yüz tanımaya dayalı kapı açma sistemidir. Yüzdeki biyometrik verilerin taranmasıyla kapının açılmasını sağlayan sistemlerimiz. Yüksek kalite sensör ve donanımlara sahiptir. Yüz tanıma sistemleri her alanda kullanılabilir. Personel giriş ve çıkışlarında, spor salonlarında, yemekhane takibinde, üye takip, öğretmen odalarında, özel yerlerde olmak üzere çok farklı kullanım alanlarına sahiptir. Yüzdeki biyometrik verileri alarak hafızasında saklar. Bir sonraki geçiş için izin verir. Günümüzün güvenlik teknolojisini kullanır.

Geçişlerde fark yaratarak personellerinizi kontrol etmenin en kolay yolu. Cihazlarımız kaliteli malzeme ve donanımlardan üretilmiştir. Uzun kullanımlar için tasarlanmış, günümüz cihaz tasarım unsurlarıyla dizayn edilmiştir. Gönül rahatlığıyla uzun süre kullanabilirsiniz. Cihazlarımızda yazılım desteği vardır. Giriş veya çıkış yapan kişileri görmenize olanak sağlayan bu yazılımımızı daha detaylı incelemek için Personel Takip Sistemi yazısına tıklamanız yeterli olacaktır. Yüz tanıma sistemleri, biyometrik verilerden yararlanarak giriş ve çıkışlara izin veren kullanımı basit cihazlardır. Cihazlarımız uygun fiyat ve sağladığı üstün performanslarından dolayı fazlaca tercih edilmektedir. Sizde bu uygun fiyatlı ve kaliteli cihazlarımızı tercih ederek hem geçişlerde fark yaratın, hem de personel veya üye takibinizi kesintisiz bir şekilde gerçekleştirin. Yazılım ve donanım alanında ilklere imza atmış bir şirket olarak, müşterilerimizin takip ve kontrol işlemlerini sorunsuz yapmalarına olanak sağlıyoruz. Gönül rahatlığıyla cihazlarımızı kullanabilir, herhangi bir sorunda teknik ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yüz tanımalı personel takip sistemleri…